Tagasiside

“Jäime oma pulmafotograafi valikuga 100 % rahule! Väga meeldis meile see, et suhtlemine nii pulmaeelsel ajal, fotosessioonil ja ka pulmas oli väga meeldiv ning vaba. Fotograaf suutis pulmas jääda võimalikult märkamatuks, kuid samas jäädvustada nii ilusaid ja toredaid hetki nii laulatusel kui ka pulmapeol.

“Olles esmakordselt koos kaamera ees oli meile oluline ning väga vajalik see, et meid juhendati ja suunati palju.”

Suureks plussiks oli veel see, et pulmapildid saime kätte juba 10 päevaga, mis on pulmapiltide ooteaja kohta väga lühikene aeg. Ühesõnaga jäime fotograafiga väga rahule ja kõik oli super!”

Liis & Felix

 


“Dedication – preparatory meeting, going through all details, during the wedding being always there to work and trying to do his best. Attitude – always very positive mood, never complaining, helpful (also with other stuff), proposing what to do, while accepting our suggestions as well, not stressing out, friendly, while shooting always gave some feedback and commented what was good. Imagination – a lot of different ideas what and how to shoot, choosing different places. The photos were ready quite fast, it was very extremely nice to get some photos already next day of the wedding (excitement was so big, we really wanted to see something as soon as possible). Quality – the photos are just fantastic, editing was different and something for each taste.”

“In general, we could just feel that he is not doing it for the money, but gives his all to the work and does it with his heart.”

Emilia and Archil


“Kõige olulisem, milleta poleks häid pilte ilmselt saanud, oli see, et Te juhendasite meid.”

“Mis väga meeldis, oli Fotograafi pühendumus. Martin sõitis enne pulmi koha peale ja kammis toimumiskoha läbi, et leida kõige ilusamad kohad, kus pilte teha.”

“Meeldis detailsus, et tõstsite isegi maalid seintelt ära, et taustal miski muu pildi vaataja pilku ei püüaks. Ja Teie pildid – väga ilusad!”

Alexandr & Pille


“Suurepärane suhtleja – juba enne tähtsat päeva oli nõus meiega läbi sõitma erinevaid pildistamise kohti. Hea juhendaja ilupiltide tegemisel, peo ajal oskas jääda märkamatuks ning pildid jõudsid pärast pulmi meieni väga kiiresti.”

Anneli & Martin

  


“Meile meeldis teie avatud suhtumine ja lõbus olek. Võtsite meie ideedest kinni ja aitasite need ellu viia. Pildid olid väga ilusad ja pakend, millega saabus lõpptulemus, oli väga kena ja soliidne. Meie üllatuseks olid ka seal valmisfotod.”

Kreete & Raido

 


“Jäime tõesti kõigega rahule, pildid on imeilusad. Tabatud on palju toredaid ja emotsioonidega pilte. Kõik mida palusin pulmapäeval silmas pidada, said tehtud.”

Liisi & Enar

 


“Martin suunas aga samas lasi meil ikkagi enda soove teostada täpselt nii, nagu me soovisime ning lõi mõnusa õhkkonna pildistamisel (et ei teki seda võõrastamise tunnet).”

Grete & Siim